Niektóre systemy ERP mają już wbudowane interfejsy do terminali przenośnych.
Jeśli taki interfejs nie pracuje zgodnie ze scenariuszem pracy w rzeczywistych warunkach i nie jesteście Państwo z niego zadowoleni (albo Państwa system nie ma takiego interfejsu), wtedy wraz z terminalami dostarczymy aplikację SKK Smart, która zrealizuje operacje tak, jak uzgodnimy oraz skomunikuje się z Państwa systemem.
Terminale przenośne,
czyli dane pod kontrolą
Ręczne wprowadzanie dużej ilości danych do systemów klasy ERP jest powolne i obarczone wysokim ryzykiem błędu ludzkiego. Stosując terminale mobilne, stawiasz na optymalizację oraz niezawodność.
Nasze terminale przenośne to:
- Łatwa, intuicyjna obsługa
- Lekkość i ergonomiczna konstrukcja
- Bezawaryjne działanie i jakościowe materiały
- Odporność bez względu na środowisko pracy czy warunki pogodowe
Do czego wykorzystasz terminale przenośne?
Skanery mobilne znajdują zastosowanie w różnych sektorach, takich jak logistyka, handel, sklepy, magazyny. Działają bez względu na warunki środowiskowe, pogodę czy trudności terenowe.
Co zyskasz?
Jak działają
terminale przenośne?
Terminale przenośne to zaawansowane, mobilne komputery, które usprawniają operacje biznesowe, zwłaszcza w magazynach, produkcji i handlu.
Umożliwiają szybkie i dokładne zbieranie dzięki technologii automatycznej identyfikacji, jak skanowanie kodów 1D i 2D oraz odczyt znaczników RFID.
Integracja z systemami ERP umożliwia także lepszą koordynację między działami organizacji, od logistyki po sprzedaż i obsługę klienta.
Zaufali nam
Nasze rozwiązania wdrażamy dla czołowych marek z różnych sektorów gospodarki.
Poznaj nasze bestsellery
Dobierzemy terminal
przenośny dla Ciebie
Dzięki współpracy z czołowymi producentami, oferujemy urządzenia i akcesoria najwyższej klasy, precyzyjnie odpowiadające wymaganiom i oczekiwaniom Twojego biznesu.
FAQ
Najczęściej zadawane pytania
Tak, na terminalu może działać samodzielna aplikacja SKK Smart, która ma możliwość pracy w trybie offline i wymieniać dane z systemem nadrzędnym okresowo, np. na żądanie albo wtedy, gdy ma dostęp do sieci Wi-Fi.
W zależności od modelu są dostępne różne akcesoria. Najbardziej popularne to rączki pistoletowe, doki ładujące, baterie i ładowarki baterii, uchwyty do zamocowania, a także folie ochronne na ekran i różnego rodzaju pokrowce.
Terminale są projektowane w taki sposób, aby na naładowanej baterii pracować co najmniej 8 godzin (tj. jedną zmianę). W praktyce urządzenia te mogą pracować bez doładowania baterii dłużej, np. 20 godzin – w zależności od intensywności realizowanych operacji i jakości zasięgu sieci Wi-Fi
Najnowsze terminale odczytują zarówno tradycyjne kody 1D, jak i 2D (tzw. “QR-kody” albo “matrycowe”). Coraz częściej wykorzystuje się także terminale z możliwością odczytu znaczników radiowych (tagów) RFID.
Czytniki po odczytaniu kodu natychmiast przekazują je do komputera (zatem do systemu nadrzędnego). Natomiast terminale mobilne są samodzielnymi przenośnymi komputerami z systemem Android i ekranem (niekiedy z klawiaturą), które po odczycie danych wbudowanym czytnikiem zwykle je przetwarzają, przy czym operator ma możliwość uzupełnienia ich o dodatkowe informacje, np. z użyciem klawiatury.
Jak możemy
Ci pomóc?
Potrzebujesz konsultacji? Szukasz niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań AutoID dla swojej firmy?
Wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.